ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU S ČÍNOU

S Čínou obchoduji od roku 2001. V uplynulých letech jsem navštívil výrobní provozy několika desítek firem. Na veletrzích ve městech Shanghai, Chengdu, Hong Kong a Guangzhou (Kanton) jsem jednal s více než stovkou vystavovatelů. S mnoha čínskými vystavovateli jsem se také setkal na veletrzích ve Varšavě, v Poznani, ve Frankfurtu a v Miláně.
Mám v Číně mnoho osobních kontaktů zejména v provinciích Zheijang a Guangdong. Kromě dovozu světelných zdrojů s vlastní značkou nebo se značkou některých mých zákazníků jsem zprostředkoval dovoz různých jiných výrobků pro celou řadu českých firem. Byly to například textilie, šperky, datová média, tužkové baterie, elektroměry a jiné. Pravidelně se zúčastňuji setkání s čínskými podnikatelskými delegacemi, které organizuje Svaz průmyslu a dopravy, Hospodářská komora a Hong Kong Trade Developement Council.
V Číně narůstá zájem o české výrobky. To mě přimělo krozhodnutí zaměřit se na zprostředkování vývozu do Číny a poskytování poradenství českým exporterům.
Radek Klabal

Divetta ® 2007 Ochranná známka, 2010 EU ochranná známka, Triolux ® 2014 Česká ochranná známka, © RK 2009‑2023 Všechna práva vyhrazena